Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам
Назад
Головна
Записатись
Контакти
Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Лікування карієсу
та його ускладнень

Ми готові до твоїх питань)

Давай обговоримо кілька найактуальніших моментів про карієс, які часто турбують більшість пацієнтів

Це інфекційне захворювання зубів, що дуже швидко прогресує і руйнує зубки. У дітей так само як і у дорослих є корені та пульпа зуба. І якщо не пролікувати карієс вчасно, то інфекція вразить пульпу і почнеться ряд ускладнень.

Що таке карієс?

Молочні зуби дуже важливо вберегти від карієсу!Якщо потрібно лікування, то воно повинно бути якісним! Адже це зуби попередники. Вони тримають місце у зубному ряду, щоб щелепа росла правильно і постійні зубки стали на свої місця.
Для цього у дитячій стоматології використовують знеболення та систему кофердам. Пломби можуть бути як білими, так і різнокольоровими! Ваш малюк повинен із задоволенням лікувати зубки, аби небуло фобії на все життя. Для цього в клініці працюють справжні Зубні Феї. В ігровій методиці є можливість адаптувати діток до лікування і провести його з використанням сучасних методик та протоколів.

Чи потрібно лікувати молочні зуби?

Якщо вчасно не пролікувати карієс він нікуди не зникне. Більше того він буде все глибше «їсти зуб». Карієс може викликати біль, а може проходити безболісно. І потрібно вчасно приходити на планові огляди до дитячих стоматологів, щоб не втратити безцінний час і пролікувати карієс на стадії маленької порожнини.

Навіщо лікувати карієс?

Це вже не карієс, це його ускладнення, що вже пішло глибше і наробило лиха в пульпі зуба. Тут вже не «пломбчка» потрібна. Необхідно пролікувати кореневі канали і лише тоді відновити зуб пломбою чи коронкою.

Пульпіт? Що за звір?

О, так! Це наш порятунок, коли мова йде про дуууже зруйнований зуб. Пломба не втримається , вона відпаде і інфекція проникне знов. А от коронка має змогу створити герметичність і не впустити більше жодного мікроба в зуб.
Почекаємо поки зубки випадуть, не будемо лікувати!
Це погана ідея! Якщо гуляти із інфекцією в роті і нічого не лікувати, є шанс інфікувати всі зуби і постійні в тому ж числі! А що найстрашніше- можна втратити зачатки постійних зубів, яких «з‘ість інфекція» повністю, і їх взагалі не буде. А це катастрофа!

Коронка дитині?

Отже, лікування карієсу- необхідне вчасно! Карієс ніколи не зупиниться і буде руйнувати зуби. Найкрутіша ідея- вберегти зуби від карієсу і не лікувати їх ніколи! А про це читайте у розділі «Профілактика захворювань у дітей»

Результати роботи

До

Після

— Гортайте слайдер в сторону —

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!