Наша команда

Привіт!
Ми дуже раді, що ви завітали до нас на сайт! Тут ви зможете детальніше познайомитись із нашою величезною сім'єю справжніх профі!;)

Окружко Анна Сергіївна
Головна Зубна Фея клініки,
Директор BRIGHT dentistry
Лікар-ортодонт
Найпозитивніша Зубна Фея в світі!
Займається вирівнюванням зубів та створенням сяючої посмішки у дітей та дорослих. За рівними зубками приходять і малюки, і їх батьки!
Мосейчук Максим Сергійович
Терапевтична стоматологія, ортопедія, лазерне відбілювання
Неперевершена харизма та професіоналізм! Знає як зробити вініри і коронки так, щоб ніхто і не здогадався, що білосніжна усмішка не від природи, а від майстерних рук Максима Сергійовича. Відкритий і комунікабельний. Зробить усе, щоб пацієнт посміхався на всі здорові 32 зуба.
Гаврилюк Марія Анатоліївна
Дитячий стоматолог
Справжня чарівниця! Лікує малюків у сні та з застосуванням Звеселяючого газу! Знає як пролікувати зубки без болю і страху і приходити в гості за подарунками!
Мороз Ольга Володимирівна
Дитячий стоматолог
Завжди усміхнена та доброзичлива Зубна Фея. Чаклує над зубками уві сні і без сну, дарує сяючі посмішки! Кожний маленький пацієнт- справжній герой, адже у Феї в гостях не може бути інакше!
Рибакова Тетяна Валеріївна
Сидорук Микола Миколайович
Дитячий стоматолог
Хірург-стоматолог
Спокійна і врівноважена Зубна Фея. З любов‘ю ставиться до кожного малюка. Лікує зуби без фобій! Навчає батьків правильно слідкувати за зубками малюків.
Найпозитивніший хірург у світі! Вміє забалакати малечу так, що зубки видаляються непомітно і з радістю! А для дорослих пацієнтів- філігранний майстер видалення «складних зубів» і постановки імплантів. Щелепно-лицева хірургія будь якої складності!
Павліченко Олексій Васильович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Дуже чемний і привітний анестезіолог із стальними нервами! Обожнює слухняних дітей, а не слухняних мотивує стати слухняними) Знає все про медикаметозний сон і вміє створювати магію!
Муртазаєв Микола Сергійович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Усміхнений і доброзичливий анестезіолог! Допомагає малюкам та дорослим пролікувати зубки у сні! Має талант зробити складну операцію легкою та комфортною!
Кондратюк Євгеній Вікторович
Лікар-мікроскопіст. Терапевтична стоматологія, ендодонтія, ортопедія
Працює виключно під мікроскопом. Що дозволяє із максимальною якістю виконувати усі маніпуляції.
Залецький Богдан Васильович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Зважений та спокійний. Компетентний та досвідчений. Знає все про медикаментозний сон у дітей та дорослих. Обожнює роботу нон-стоп!
Дунаєвська Анастасія Олександрівна
Дитячий стоматолог
Добра та чуйна Зубна Фея, яка завжди із посмішкою проведе лікування вашого малюка та знає, як це зробити без болю і страху.
Гломозда
Роман Ігорович

Дитячий лікар-стоматолог
Зубний Фей, який працює згідно сучасних протоколів із використанням цифрового знеболення. Усміхнений та доброзичливий. Любить дарувати діткам здорові та щасливі посмішки
Токан Надія Едуардівна
Дитячий стоматолог
Усміхнена та весела чарівна Зубна Фея. Вона знає, як профілактувати карієс та захистити зубки від каріозних монстрів.
Марко Олексій Володимирович
Лікар-мікроскопіст.
Терапевтична стоматологія, ендодонтія
Уважний та зважений. Знає все про успішне ендодонтичне лікування під мікроскопом
Сплодитель Тетяна
Асистент стоматолога
Усміхнена та доброзичлива. Завжди із радістю допомагає малюкам долати страх стоматологів. Адже лікувати зубки- це весела пригода!
Сувирко Ірина Олександрівна
Гігієніст-помічник ортодонта
Позитивчик! Завжди усміхнена та налаштована на успішну роботу! Права рука ортодонта! Виконує 100500 завдань, які допомагають лікарю на прийомі, заради створення ідеальних посмішок.
Гулько Тетяна Володимирівна
Заступник директора
Комунікабельна та відповідальна! Гуртує асистентів та скеровує робочий процес в русло гармонії і комфорту! Генератор щасливих усмішок персоналу клініки)
Чорна Ірина
Адміністратор
Активна та відповідальна! Завжди рада допомогти гостям клініки із записом до улюблених лікарів. Найкраща підтримка для батьків, які переживають за своїх малюків під час лікування у сні!
Сіроштан Анастасія
Адміністратор
Комунікабельна та активна. З радістю допоможе у вирішенні будь-яких питань.
Вікторія Бабій
Адміністратор
Усміхнена і позитивна. Завжди в гарному настрої зустрічає гостей.

Лише командна робота та найкращий результат

Кожен профіль в стоматології має багато деталей та тонкощів, які властиві лише йому. Тому всі наші лікарі мають визначений напрямок для глибшого розуміння та професійності у своїй сфері.

Інтерв'ю з головним лікарем BRIGHT dentistry

Ми у соц. мережах

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!