Наша команда

Привіт!
Ми дуже раді, що ви завітали до нас на сайт! Тут ви зможете детальніше познайомитись із нашою величезною сім'єю справжніх профі!;)

Креативна та яскрава, завжди позитивно заряджена на успіх. Лікар- мікроскопіст. За допомогою магії мікроскопа і талановитих рук знає, як покращити життя і самопочуття пацієнта.
Терапевтична стоматологія, ендодонтія
Нагірняк Ольга Василівна
Найпозитивніша Зубна Фея в світі!
Займається вирівнюванням зубів та створенням сяючої посмішки у дітей та дорослих. За рівними зубками приходять і малюки, і їх батьки!
Головна Зубна Фея клініки
Дитяча стоматологія, ортодонтія
Окружко Анна Сергіївна
Неперевершена харизма та професіоналізм! Знає як зробити вініри і коронки так, щоб ніхто і не здогадався, що білосніжна усмішка не від природи, а від майстерних рук Максима Сергійовича. Відкритий і комунікабельний. Зробить усе, щоб пацієнт посміхався на всі здорові 32 зуба.
Терапевтична стоматологія, ортопедія, лазерне відбілювання
Мосейчук Максим Сергійович
Справжня чарівниця! Лікує малюків у сні та з застосуванням Звеселяючого газу! Знає як пролікувати зубки без болю і страху і приходити в гості за подарунками!
Дитячий стоматолог
Гаврилюк Марія Анатоліївна
Спокійна і врівноважена Зубна Фея. З любов‘ю ставиться до кожного малюка. Лікує зуби без фобій! Навчає батьків правильно слідкувати за зубками малюків.
Дитячий стоматолог
Рибакова Тетяна Валеріївна
Найпозитивніший хірург у світі! Вміє забалакати малечу так, що зубки видаляються непомітно і з радістю! А для дорослих пацієнтів- філігранний майстер видалення «складних зубів» і постановки імплантів. Щелепно-лицева хірургія будь якої складності!
Хірург-стоматолог
Сидорук Микола Миколайович
Видаляє діткам зубки без болю і страху! Дуже добрий та обережний! Завжди зустрічає малюків із посмішкою та допомагає подолати зубний біль!
Хірург-стоматолог
Овчарук Максим Сергійович
Завжди усміхнена та доброзичлива Зубна Фея. Чаклує над зубками уві сні і без сну, дарує сяючі посмішки! Кожний маленький пацієнт- справжній герой, адже у Феї в гостях не може бути інакше!
Дитячий стоматолог
Мороз Ольга Володимирівна
Гломозда
Роман Ігорович

Дуже чемний і привітний анестезіолог із стальними нервами! Обожнює слухняних дітей, а не слухняних мотивує стати слухняними) Знає все про медикаметозний сон і вміє створювати магію!
Лікар-анестезіолог
Павліченко Олексій Васильович
Усміхнений і доброзичливий анестезіолог! Допомагає малюкам та дорослим пролікувати зубки у сні! Має талант зробити складну операцію легкою та комфортною!
Лікар-анестезіолог
Муртазаєв Микола Сергійович
Допомагає зубкам бути рівними! Завжди із радістю зустрічає малюків та дорослих. Дуже щира та доброзичлива ортодонтична фея)
Лікар-ортодонт
Швець Лілія Григоріївна
Усміхнений та комунікабельний. Знає, як провести лікування у сні комфортно та стабільно. Адже батьки мають бути спокійними, що малюк в надійних руках.
Лікар- анестезіолог
Коваль Олег Ігорович
Працює виключно під мікроскопом. Що дозволяє із максимальною якістю виконувати усі маніпуляції.
Лікар-мікроскопіст. Терапевтична стоматологія, ендодонтія, ортопедія
Гонько Антон Анатолійович
Зважений та спокійний. Компетентний та досвідчений. Знає все про медикаментозний сон у дітей та дорослих. Обожнює роботу нон-стоп!
Лікар-анестезіолог
Залецький Богдан Васильович
Дитячий лікар-стоматолог
Зубний Фей, який працює згідно сучасних протоколів із використанням цифрового знеболення. Усміхнений та доброзичливий. Любить дарувати діткам здорові та щасливі посмішки
Лазутіна Тетяна
Тендітна та сором’язлива. Завжди із посмішкою зустрічає малюків на прийомі та допомагає лікарю створювати стоматологічну магію.
Ассистент стоматолога
Козір Тетяна
Коректна та усміхнена. Знає все про сучасні протоколи роботи лікарів різних профілів. Асистує лікарю-мікроскопісту, знає все про методику роботи в 4 руки.
Ассистент стоматолога
Малюта Альона
Усміхнена та доброзичлива. Завжди із радістю допомагає малюкам долати страх стоматологів. Адже лікувати зубки- це весела пригода!
Ассистент стоматолога
Сплодитель Тетяна
Позитивчик! Завжди усміхнена та налаштована на успішну роботу! Права рука ортодонта! Виконує 100500 завдань, які допомагають лікарю на прийомі, заради створення ідеальних посмішок.
Ассистент стоматолога
Сувирко Ірина
Толчіна Ірина
Ассистент стоматолога
Досвідчена та ерудована. Знає все про стоматологію. І обожнює те що робить. А тому є бездоганним асистентом лікаря.
Чітка та швидка, наче молнія. Будь-які протоколи в роботі знає на відміно. Завжди в гарному настрої, адже на роботу, як на свято)
Ассистент стоматолога
Головчук Аліна
Дівчинка цукерочка. Ви ніколи не зустрінете її в поганому настрої. Адже круті асистенти завжди на хвилі позитиву. Чітка та швидка, для неї немає нічого неможливого!
Ассистент стоматолога
Менюк Вікторія
Ассистент стоматолога
Відповідальна та позитивна. Чітко та швидко справляється із нелегкими завданнями Зубної Феї та допомагає створювати щасливі посмішки.
Слідкує за стерильністю усього інструментарію. Адже ваше здоров’я- наш пріорітет! І тут не може бути компромісів!
Медсестра
Чайка Наталія
Завжди активна та позитивна! Незамінна помічниця Зубної феї) Обожнює малюків, а вони обожнюють її! Вона б тусувалась з ними безперервно!
Асистент стоматолога
Пальчук Дар‘я
Комунікабельна та відповідальна! Гуртує асистентів та скеровує робочий процес в русло гармонії і комфорту! Генератор щасливих усмішок персоналу клініки)
Старша мед.сестра
Гулько Тетяна Володимирівна
Активна та відповідальна! Завжди рада допомогти гостям клініки із записом до улюблених лікарів. Найкраща підтримка для батьків, які переживають за своїх малюків під час лікування у сні!
Адміністратор
Чорна Ірина

Лише командна робота та найкращий результат

Кожен профіль в стоматології має багато деталей та тонкощів, які властиві лише йому. Тому всі наші лікарі мають визначений напрямок для глибшого розуміння та професійності у своїй сфері.

Інтерв'ю з головним лікарем BRIGHT dentistry

Ми у соц. мережах

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!