Наша команда

Привіт!
Ми дуже раді, що ви завітали до нас на сайт! Тут ви зможете детальніше познайомитись із нашою величезною сім'єю справжніх профі!;)

Креативна та яскрава, завжди позитивно заряджена на успіх. Лікар- мікроскопіст. За допомогою магії мікроскопа і талановитих рук знає, як покращити життя і самопочуття пацієнта.
Терапевтична стоматологія, ендодонтія
Нагірняк Ольга Василівна
Найпозитивніша Фея в світі! Генератор усіх креативних ідей! Лікує зубки малюкам у сні за допомогою магії. А також вирівнює їх задля ідеальної посмішки! За рівними зубками до неї приходять і малюки і їх батьки)
Головна Зубна Фея клініки
Дитяча стоматологія, ортодонтія
Окружко Анна Сергіївна
Неперевершена харизма та професіоналізм! Знає як зробити вініри і коронки так, щоб ніхто і не здогадався, що білосніжна усмішка не від природи, а від майстерних рук Максима Сергійовича. Відкритий і комунікабельний. Зробить усе, щоб пацієнт посміхався на всі здорові 32 зуба.
Терапевтична стоматологія, ортопедія, лазерне відбілювання
Мосейчук Максим Сергійович
Справжня чарівниця! Лікує малюків у сні та з застосуванням Звеселяючого газу! Знає як пролікувати зубки без болю і страху і приходити в гості за подарунками!
Дитячий стоматолог
Гаврилюк Марія Анатоліївна
Спокійна і врівноважена Зубна Фея. З любов‘ю ставиться до кожного малюка. Лікує зуби без фобій! Навчає батьків правильно слідкувати за зубками малюків.
Дитячий стоматолог
Рибакова Тетяна Валеріївна
Найпозитивніший хірург у світі! Вміє забалакати малечу так, що зубки видаляються непомітно і з радістю! А для дорослих пацієнтів- філігранний майстер видалення «складних зубів» і постановки імплантів. Щелепно-лицева хірургія будь якої складності!
Хірург-стоматолог
Сидорук Микола Миколайович
Видаляє діткам зубки без болю і страху! Дуже добрий та обережний! Завжди зустрічає малюків із посмішкою та допомагає подолати зубний біль!
Хірург-стоматолог
Овчарук Максим Сергійович
Завжди усміхнена та доброзичлива Зубна Фея. Чаклує над зубками уві сні і без сну, дарує сяючі посмішки! Кожний маленький пацієнт- справжній герой, адже у Феї в гостях не може бути інакше!
Дитячий стоматолог
Мороз Ольга Володимирівна
Трон
Анна Іванівна

Дуже чемний і привітний анестезіолог із стальними нервами! Обожнює слухняних дітей, а не слухняних мотивує стати слухняними) Знає все про медикаметозний сон і вміє створювати магію!
Лікар-анестезіолог
Павліченко Олексій Васильович
Усміхнений і доброзичливий анестезіолог! Допомагає малюкам та дорослим пролікувати зубки у сні! Має талант зробити складну операцію легкою та комфортною!
Лікар-анестезіолог
Муртазаєв Микола Сергійович
Допомагає зубкам бути рівними! Завжди із радістю зустрічає малюків та дорослих. Дуже щира та доброзичлива ортодонтична фея)
Лікар-ортодонт
Швець Лілія Григоріївна
Завжди активна та позитивна! Незамінна помічниця Зубної феї) Обожнює малюків, а вони обожнюють її! Вона б тусувалась з ними безперервно!
Асистент стоматолога
Пальчук Дар‘я
Комунікабельна та відповідальна! Гуртує асистентів та скеровує робочий процес в русло гармонії і комфорту! Генератор щасливих усмішок персоналу клініки)
Старша мед.сестра
Гулько Тетяна Володимирівна
Дитячий лікар-стоматолог
Зважена та професійна. Вміє філгранно лікувати зубки за усіма сучасними протоколами. Також створює гарні та здорові посмішки у сні.
Активна та відповідальна! Завжди рада допомогти гостям клініки із записом до улюблених лікарів. Найкраща підтримка для батьків, які переживають за своїх малюків під час лікування у сні!
Адміністратор
Чорна Ірина

Лише командна робота та найкращий результат

Кожен профіль в стоматології має багато деталей та тонкощів, які властиві лише йому. Тому всі наші лікарі мають визначений напрямок для глибшого розуміння та професійності у своїй сфері.

Інтерв'ю з головним лікарем BRIGHT dentistry

Ми у соц. мережах

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!