Наша команда

Привіт!
Ми дуже раді, що ви завітали до нас на сайт! Тут ви зможете детальніше познайомитись із нашою величезною сім'єю справжніх профі!;)

Овчарук Максим Сергійович
Хірург-стоматолог
Видаляє діткам зубки без болю і страху! Дуже добрий та обережний! Завжди зустрічає малюків із посмішкою та допомагає подолати зубний біль!
Окружко Анна Сергіївна
Головна Зубна Фея клініки,
Директор BRIGHT dentistry
Лікар-ортодонт
Найпозитивніша Зубна Фея в світі!
Займається вирівнюванням зубів та створенням сяючої посмішки у дітей та дорослих. За рівними зубками приходять і малюки, і їх батьки!
Мосейчук Максим Сергійович
Терапевтична стоматологія, ортопедія, лазерне відбілювання
Неперевершена харизма та професіоналізм! Знає як зробити вініри і коронки так, щоб ніхто і не здогадався, що білосніжна усмішка не від природи, а від майстерних рук Максима Сергійовича. Відкритий і комунікабельний. Зробить усе, щоб пацієнт посміхався на всі здорові 32 зуба.
Нагірняк Ольга Василівна
Терапевтична стоматологія, ендодонтія
Креативна та яскрава, завжди позитивно заряджена на успіх. Лікар- мікроскопіст. За допомогою магії мікроскопа і талановитих рук знає, як покращити життя і самопочуття пацієнта.
Гаврилюк Марія Анатоліївна
Дитячий стоматолог
Справжня чарівниця! Лікує малюків у сні та з застосуванням Звеселяючого газу! Знає як пролікувати зубки без болю і страху і приходити в гості за подарунками!
Мороз Ольга Володимирівна
Дитячий стоматолог
Завжди усміхнена та доброзичлива Зубна Фея. Чаклує над зубками уві сні і без сну, дарує сяючі посмішки! Кожний маленький пацієнт- справжній герой, адже у Феї в гостях не може бути інакше!
Рибакова Тетяна Валеріївна
Дитячий стоматолог
Спокійна і врівноважена Зубна Фея. З любов‘ю ставиться до кожного малюка. Лікує зуби без фобій! Навчає батьків правильно слідкувати за зубками малюків.
Сидорук Микола Миколайович
Хірург-стоматолог
Найпозитивніший хірург у світі! Вміє забалакати малечу так, що зубки видаляються непомітно і з радістю! А для дорослих пацієнтів- філігранний майстер видалення «складних зубів» і постановки імплантів. Щелепно-лицева хірургія будь якої складності!
Гломозда
Роман Ігорович

Павліченко Олексій Васильович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Дуже чемний і привітний анестезіолог із стальними нервами! Обожнює слухняних дітей, а не слухняних мотивує стати слухняними) Знає все про медикаметозний сон і вміє створювати магію!
Муртазаєв Микола Сергійович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Усміхнений і доброзичливий анестезіолог! Допомагає малюкам та дорослим пролікувати зубки у сні! Має талант зробити складну операцію легкою та комфортною!
Кондратюк Євгеній Вікторович
Лікар-мікроскопіст. Терапевтична стоматологія, ендодонтія, ортопедія
Працює виключно під мікроскопом. Що дозволяє із максимальною якістю виконувати усі маніпуляції.
Швець Лілія Григорівна
Лікар-ортодонт
Допомагає зубкам бути рівними! Завжди із радістю зустрічає малюків та дорослих. Дуже щира та доброзичлива ортодонтична фея)
Залецький Богдан Васильович
Лікар анестезіолог-реаніматолог
Дитячий лікар-стоматолог
Зубний Фей, який працює згідно сучасних протоколів із використанням цифрового знеболення. Усміхнений та доброзичливий. Любить дарувати діткам здорові та щасливі посмішки
Зважений та спокійний. Компетентний та досвідчений. Знає все про медикаментозний сон у дітей та дорослих. Обожнює роботу нон-стоп!
Дунаєвська Анастасія Олександрівна
Дитячий стоматолог
Добра та чуйна Зубна Фея, яка завжди із посмішкою проведе лікування вашого малюка та знає, як це зробити без болю і страху.
Запольська Марина Сергіївна
Лікар-ортодонт
Завжди усміхнена і професійна. Знає, як поєднати ортодонтію і логопедію, фізіологічний ріст та функцію.
Цонинець Анастасія Олегівна
Лікар-пародонтолог
Знає усе про якісну гігієну зубів під мікроскопом. Для неї немає неможливого. Адже ясна повинні бути здоровими, а гігієна досконалою!
Семенов Михайло Михайлович
Токан Надія Едуардівна
Лікар-ендодонтист.
Дитячий стоматолог
Головна пристрасть- це ендодонтія під мікроскопом та апікальна хірургія. Немає нічого неможливого, є нюанси, які потребують вирішення.
Усміхнена та весела чарівна Зубна Фея. Вона знає, як профілактувати карієс та захистити зубки від каріозних монстрів.
Різан Вадим Юрійович
Лікар-кінезіолог
Займається діагностикою та реабілітацією від стоп до маківки. Знає все про м'язи та їх роботу. Допомагає позбутися болю та збалансувати роботу всього організму. Використовує методики блейд- терапії, голковколювання, тейпування та іншого, що переверне ваше уявлення про ваш організм.
Марко Олексій Володимирович
Лікар-мікроскопіст.
Терапевтична стоматологія, ендодонтія
Уважний та зважений. Знає все про успішне ендодонтичне лікування під мікроскопом
Лазутіна Тетяна
Козір Тетяна
Асистент стоматолога
Тендітна та сором’язлива. Завжди із посмішкою зустрічає малюків на прийомі та допомагає лікарю створювати стоматологічну магію.
Малюта Альона
Асистент стоматолога
Коректна та усміхнена. Знає все про сучасні протоколи роботи лікарів різних профілів. Асистує лікарю-мікроскопісту, знає все про методику роботи в 4 руки.
Сплодитель Тетяна
Асистент стоматолога
Усміхнена та доброзичлива. Завжди із радістю допомагає малюкам долати страх стоматологів. Адже лікувати зубки- це весела пригода!
Менюк Вікторія
Асистент стоматолога
Дівчинка цукерочка. Ви ніколи не зустрінете її в поганому настрої. Адже круті асистенти завжди на хвилі позитиву. Чітка та швидка, для неї немає нічого неможливого!
Асистент стоматолога
Відповідальна та позитивна. Чітко та швидко справляється із нелегкими завданнями Зубної Феї та допомагає створювати щасливі посмішки.
Сувирко Ірина Олександрівна
Гігієніст-помічник ортодонта
Позитивчик! Завжди усміхнена та налаштована на успішну роботу! Права рука ортодонта! Виконує 100500 завдань, які допомагають лікарю на прийомі, заради створення ідеальних посмішок.
Ломакіна Яна
Асистент стоматолога
Невгамовна бджілка, яка професійно допомагає на прийомі лікарю створювати сяючі посмішки.
Янкевич Катя
Асистент стоматолога
Тендітна та сором’язлива. Завжди із посмішкою зустрічає малюків на прийомі та допомагає лікарю створювати стоматологічну магію.
Богомольний Дмитро
Асистент стоматолога
Права рука лікаря ортопеда. Знає як зробити прийом комфортним для пацієнта, а роботу швидкою та якісною.
Гулько Тетяна Володимирівна
Заступник директора
Комунікабельна та відповідальна! Гуртує асистентів та скеровує робочий процес в русло гармонії і комфорту! Генератор щасливих усмішок персоналу клініки)
Чайка Наталія
Медсестра
Слідкує за стерильністю усього інструментарію. Адже ваше здоров’я- наш пріорітет! І тут не може бути компромісів!
Чорна Ірина
Адміністратор
Активна та відповідальна! Завжди рада допомогти гостям клініки із записом до улюблених лікарів. Найкраща підтримка для батьків, які переживають за своїх малюків під час лікування у сні!
Сіроштан Анастасія
Адміністратор
Комунікабельна та активна. З радістю допоможе у вирішенні будь-яких питань.
Вікторія Бабій
Адміністратор
Усміхнена і позитивна. Завжди в гарному настрої зустрічає гостей.

Лише командна робота та найкращий результат

Кожен профіль в стоматології має багато деталей та тонкощів, які властиві лише йому. Тому всі наші лікарі мають визначений напрямок для глибшого розуміння та професійності у своїй сфері.

Інтерв'ю з головним лікарем BRIGHT dentistry

Ми у соц. мережах

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!