Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Наша команда

Привіт!
Ми дуже раді, що ви завітали до нас на сайт! Тут ви зможете детальніше познайомитись із нашою величезною сім'єю справжніх профі!;)

Креативна та яскрава, завжди позитивно заряджена на успіх. Лікар- мікроскопіст. За допомогою магії мікроскопа і талановитих рук знає, як покращити життя і самопочуття пацієнта.
Терапевтична стоматологія, ендодонтія
Нагірняк Ольга Василівна
Найпозитивніша Фея в світі! Генератор усіх креативних ідей! Лікує зубки малюкам у сні за допомогою магії. А також вирівнює їх задля ідеальної посмішки! За рівними зубками до неї приходять і малюки і їх батьки)
Головна Зубна Фея клініки
Дитяча стоматологія, ортодонтія
Окружко Анна Сергіївна
Неперевершена харизма та професіоналізм! Знає як зробити вініри і коронки так, щоб ніхто і не здогадався, що білосніжна усмішка не від природи, а від майстерних рук Максима Сергійовича. Відкритий і комунікабельний. Зробить усе, щоб пацієнт посміхався на всі здорові 32 зуба.
Терапевтична стоматологія, ортопедія, лазерне відбілювання
Мосейчук Максим Сергійович
Справжня чарівниця! Лікує малюків у сні та з застосуванням Звеселяючого газу! Знає як пролікувати зубки без болю і страху і приходити в гості за подарунками!
Дитячий стоматолог
Добровенко Марія Анатоліївна
Спокійна і врівноважена Зубна Фея. З любов‘ю ставиться до кожного малюка. Лікує зуби без фобій! Навчає батьків правильно слідкувати за зубками малюків.
Дитячий стоматолог
Рибакова Тетяна Валеріївна
Найпозитивніший хірург у світі! Вміє забалакати малечу так, що зубки видаляються непомітно і з радістю! А для дорослих пацієнтів- філігранний майстер видалення «складних зубів» і постановки імплантів. Щелепно-лицева хірургія будь якої складності!
Хірург-стоматолог
Сидорук Микола Миколайович
Видаляє діткам зубки без болю і страху! Дуже добрий та обережний! Завжди зустрічає малюків із посмішкою та допомагає подолати зубний біль!
Хірург-стоматолог
Овчарук Максим Сергійович
Завжди усміхнена та доброзичлива Зубна Фея. Чаклує над зубками уві сні і без сну, дарує сяючі посмішки! Кожний маленький пацієнт- справжній герой, адже у Феї в гостях не може бути інакше!
Дитячий стоматолог
Мороз Ольга Володимирівна
Філігранна та професійна. Допомагає позбутись кровоточивості ясен, та решти дискомфортів. Дарує щастя мати здорові ясна.
Лікар-пародонтолог
Сачук Альона Юріївна
Дуже чемний і привітний анестезіолог із стальними нервами! Обожнює слухняних дітей, а не слухняних мотивує стати слухняними) Знає все про медикаметозний сон і вміє створювати магію!
Лікар-анестезіолог
Павліченко Олексій Васильович
Усміхнений і доброзичливий анестезіолог! Допомагає малюкам та дорослим пролікувати зубки у сні! Має талант зробити складну операцію легкою та комфортною!
Лікар-анестезіолог
Муртазаєв Микола Сергійович
Допомагає зубкам бути рівними! Завжди із радістю зустрічає малюків та дорослих. Дуже щира та доброзичлива ортодонтична фея)
Лікар-ортодонт
Жук Інна Вікторівна
Завжди активна та позитивна! Незамінна помічниця Зубної феї) Обожнює малюків, а вони обожнюють її! Вона б тусувалась з ними безперервно!
Асистент стоматолога
Пальчук Дар‘я
Комунікабельна та відповідальна! Гуртує асистентів та скеровує робочий процес в русло гармонії і комфорту! Генератор щасливих усмішок персоналу клініки)
Старша мед.сестра
Гулько Тетяна Володимирівна
Відповідальна та тактовна. Знає як швидко і злагоджено провести лікування дітей в умовах сучасних протоколів!
Асистент стоматолога
Корнійчук Галина
Людина-усмішка) Доброзичлива і щира, завжди радісно зустрічає гостей клініки і скеровує на прийоми)
Адміністратор
Арабаджі Тетяна
Активна та відповідальна! Завжди рада допомогти гостям клініки із записом до улюблених лікарів. Найкраща підтримка для батьків, які переживають за своїх малюків під час лікування у сні!
Адміністратор
Чорна Ірина

Лише командна робота та найкращий результат

Кожен профіль в стоматології має багато деталей та тонкощів, які властиві лише йому. Тому всі наші лікарі мають визначений напрямок для глибшого розуміння та професійності у своїй сфері.

Інтерв'ю з головним лікарем BRIGHT dentistry

Ми у соц. мережах

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!