Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам
Назад
Головна
Записатись
Контакти
Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Профілактика захварювань у дітей

Профілактика- це найкрутіша річ у світі! Адже краще не мати проблем і нічого лікувати!

З моменту вагітності все і починається. На 4-му тижні вагітності закладаються молочні зуби. І в цей момент вирішальним є все: стан здоров’я мами, її переживання, харчування, сон, радіаційний фон і тд…
Тому є міліон факторів чому зуби можуть бути крихкими і карієс дуже швидко може прогресувати.

Як і коли краще починати?

З першого зуба! Дуже важливо вчасно і правильно це почати робити! Спочатку необхідно використовувати силіконову щітку мамі на палець, щоб очищати зубки і паралельно робити масаж ясен, щоб легше прорізались решта зубів. Далі використовуємо м’яку щіточку 0-3 роки, яка буде лагідно дочищати зубки. Важливо, щоб батьки у формі гри це робили і не налякали малюка. І що найголовніше- особисто батьки чистять діткам зуби до 10 років. Бо дітки «юлозяють» щіткою в роті і їдять пасту, а не чистять їх)

Коли починати чистити молочні зуби?

Паста повинна бути якісною і безпечною! Діткам можна ковтати пасту до 3-х років, вони ще не мають навиків спльовування. Але паста повинна бути без хімії, і не нашкодити дитині. В клініці вам допоможуть обрати найкращу пасту для вашої дитини.

Дитина ковтає пасту!

Якщо дитина вночі їсть, необхідно обов‘язково протирати зуби серветками з ксилітолом. Якщо цього не робити, то ризик виникнення карієсу збільшується в рази! А ми ж не хочемо щоб у дитини був карієс!

Дитина їсть вночі:

Паста повинна бути корисною! В ній повинні бути необхідні мінерали і ферменти, щоб мінералізувати зубки і дочищати нальоти! В ній не повинно бути шкідливої хімії!

Паста має значення?

Щітка-це інструмент «дочищання» зубів! І дуже важливо, щоб дітка була м‘якою, не травмувала зуби і ясна! Вона повинна вимітати наліт і не створювати дискомфорт! Потрібно її змінювати кожні 3 місяці!

Щітка будь яка?

О, так! Дуже важливо читити наліт між зубами! Жодна щітка не пройде! А от нитка якраз для цього! Існують дуже зручні кольорові флоси з різними смаками, які пожобаються діткам і гарно вичищають наліт між зубами!

Зубна нитка? Дитині?

Так! Це цукерки з ксилітолом! Вони блокують розмноження мікробів і мінералізують зубки! Отже можна і навіть потрібно їх давати діткам!

Корисні цукерки існують!

Корисні дрібнички

Наші рекомендації засобів для догляду за зубками діток і не тільки;)

CURAPROX
Medium, Soft, Ultrasoft
Найкраща зубна щітка зі щетинами із модифікованого поліпропілену, замість жорсткого нейлону.

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!