Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам
Назад
Головна
Записатись
Контакти
Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Лікування уві сні

Ну що, поговоримо?)

Круто, що ти зайшов сюди! Адже про сон найбільше запитань. То ж давай обговоримо детальніше!

Це одне і теж! Просто знай! Можна називати як завгодно, але суть у тому, що дитина спить поки їй лікують зуби. А спить вона завдяки спеціальним медичним препаратам. Тому його так і називають медичний сон.

Медикаментозний сон це не наркоз?

Це питання дуже складно пояснити, але я спробую. Давай поговоримо про алкоголь. Просто так пити щодня-це шкідливо, але якщо у тебе свято, то трішки алкоголю твій організм зможе сприйняти і справитись із ним. Так само і медикаментозний сон. Якщо без нього не обійтись( маленька дитина, дуже налякана) і немає іншого варіанту якісно пролікувати зуби, то наркоз-це прекрасна альтернатива. Його ж не потрібно робити щодня! В тому то і вся суть-лише за показами!

Він шкідливий?

Було б круто, якби так просто можна було вирішити всі питання із зубами. Але наші маленькі пацієнти інколи мають великі проблеми із зубами і дуже бояться просто лікувати. В такому випадку мед.сон-це вихід! Або ситуація настільки критична, що немає змоги чекати поки дитина погодиться!

Не хочемо наркоз, лікуйте так!

З будь якого! Нашим найменшим пацієнтам 1,5 роки. О так, лише 1,5 роки! Мало хто лікує таких малюків, бо є нюанси і не всі анестезіологи можуть це робити. Ми любимо коли наші дітки ростуть без зубного болю і карієсу. І ми знаємо як це зробити!

З якого віку можна мед.сон?

Батьки завжди допомагають дитині в момент коли вона засинає у них на руках. І далі працює ціла команда лікарів, а батьки п‘ють каву та відпочивають на диванчику

Батьки присутні на лікуванні?

Ми завжди намагаємось за один мед.сон пролікувати всі зубки. Наш максимум 20 з 20 зубів.

Скільки зубів можна пролікувати?

Так, потрібно пройти деякі аналізи та обстеження, щоб ми і батьки були спокійні, що дитинка здорова!

Треба аналізи здавати?

Тому що використовується якісне та вартісне оснащення для його проведення. А що найголовніше безцінні знання та досвід наших лікарів.

Чому мед.сон такий дорогий?

У нас так часто трапляється, що ситуація не чекає, а всі наркози розписані на місяць вперед. Тому ми йдемо на зустріч і для наших малюків маємо ургентні позапланові наркози. Про деталі розповість адміністратор.

Нам потрібно лікуватись терміново! Що робити?

Всі наші пацієнти приходять на планові огляди кожні 3 місяці. І так як всі візити проходять в позитивному настрої без зубного болю і страху, то дітки звикають до таких веселих приходів в гості. А ми в свою чергу маємо нагоду перевірити якість своєї роботи та стан гігієни ротової порожнини. Поліруємо смачною пастою та щіточкою зуби) Такі дружні зустрічі адаптують малюків і коли раптом виникає потреба щось лікувати, дитина довіряє лікарю!

Пролікували в наркозі, як далі?

Результати роботи

Підзаголовок про тему, який пояснює подробиці, що можуть не входити в основу

До

Після

— Гортайте слайдер в сторону —

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!