Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам
Назад
Головна
Записатись
Контакти
Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Лікування уві сні

Ну що, поговоримо?)

Круто, що ви зайшли сюди! Адже про сон найбільше запитань. То ж давай обговоримо детальніше!

О, так! Мрія багатьох дорослих, що мають фобію ще з дитинства тепер реальна! Можна продікувати зуби у сні!

Лікування у сні? Серйозно?

Медикаментозний сон це — можливість за допомогою мед.препаратів поринути у глибокий сон. При цьому пацієнт не відчуває болю, страху та прокидається по завершенню усіх маніпуляцій.

Яка суть процедури?

Мед.сном керує лікар анастезіолог. Він відповідає за дозування препаратів та комфорт пацієнта під час лікування.
Ставить катетер і інтубація. Це дозволяє захистити легені від потрапляння сторонніх тіл та рідин. Кофердам система також використовується у всіх пацієнтів під час лікування зубів.

Хто проводить процедуру?

Так, обов‘язково! Пацієнт спочатку спілкується з анастезіологом для обговорення усіх деталей. Потім лікар дає вказівки які аналізи і коли необхідно здати. Для зручності всі ці моменти можна вирішувати із лікарем онлайн.

Чи потрібно здавати аналізи?

Так! Це слова синоміни. Глибокий сон за допомогою мед.препаратів і є наркозом. Ці відповідальна і не прста процедура, але в саою чергу це можливість зробити те, що пацієнт з якоїсь причини невзмозі зробити в свідомості.

Мед.сон — це наркоз?

Ватість залежить від тривалості сну та складності маніпуляцій, які лікар буде проводити. Все це обговорюється на консультації. А з працсом можете ознайомитись у нас на сайті.

Яка вартість?

О, так! Ми дуже часто видаляємо зуби мудрості дорослим пацієнтам у сні. Це дуже класна можливість одномоментно видалити всі 4 зуба, і не чекати між кожним видаленням, не пити декілька разів антибіотик! Це найбільш популярний метод сучасної екстракції зубів мудрості!

Чи можна видалити зуби у сні?

Так, однозначно можна! Адже не всі пацієнти готові бути свідками імплантації та спостерігати за цим процесом. Для максимального комфорту пацієнта ми часто використовуємо мед. сон. Пацієн прокидається коли лікар вже закінчив усі заплановані маніпуляції.

Чи можна зробити імплантацію у сні?

Це дуже індивідуально. Зазвичай в цей день пацієнт відчуває сонливість. Ми радимо одразу їхати додому відпочивати, не сідати за кермо! На наступний день не має бути ніяких дискомфортних відчуттів.

Тяжко переноситься мед. сон?

Результати роботи

До

Після

— Гортайте слайдер в сторону —

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!