Назад
Головна
Записатись
Контакти

Давайте розберемо кілька актуальних питань в профілі реставраційної стоматології!

Круте питання! Пломба- це однорідний матеріал на зубі, який не має анатомії, може відрізнятись в кольорі. Пломба- це стоматологія в еру динозаврів. Сучасна стоматологія повинна працювати задля відновлення усіх параметрів і відповідати сучасним вимогам! Тому дише художня реставрація!

Яка різниця між пломбою і реставрацією?

Для відновлення втрачених тканин в результаті травми чи руйнування карієсом лікар повинен зробити все, або відновити природній зуб. Тут необхідно індивідуально підійти до лікування і використати сучасні матеріали, які дозволяють надточно і художньо відновити прозорість різучого краю (ефект Гало), мамелоги і фісури (впадинки в зубах) і навіть промалювати іх, як це зробила природа. Ці всі оптичні моменти дуже важливі! Адже завдання відновити, а не «заліпити» зуб!

Чому художня рестарація?

О, ні! Надважливо врахувати функцію! Тому ми використовуємо матеріали, які за фізико-механічним складом такі ж як зуб! Функція і естети- невід‘ємні!
Необхідно використовувати компас оклюзії в побудові реставрації. Реставрація повинна правильно розприділяти навантаження, щоб не перенавантажувати тканини зуба! Ому це має бути зроблено професійно.

Реставрація — це лише про естетику?

В тому ж і вся магія! Що колір повинен ідентично співпадати! Тому ми і використовуємо різні методи відновлення: біоміметику та стратифікацію! Ми зробимо все для вашої ідеальної посмішки!

Реставрацію видно на зубі?

Інколи ми маємо справу із великим руйнуванням тканин. І так як композитний матеріал має свої покази, не завжди такий о‘єм можна відновити одразу. В таких випадках ми радимо пацієнтам відновити зуб накладкою, або вініром! Це вирішує лікар, який оцінєю коефіцієнт ІРОПЗ (коефіцієнт зруйнованих тканин)

Чому не завжди можна відновити зуб реставрацією?

Ціна залежит від складності роботи і об‘єму реставрації. У нас немає дешевих і дорогих матеріалів. Ми не даємо пацієнту право вибору неякісного варіанту лікування. Або класно, або ніяк!

Від чого залежить ціна?

При належному догляді, проф.гігієні раз на 6 місяців рестарація може стояти десятиріччами. Найголовніше — щоб пацієнт слідував усім рекомендаціям.

Скільки часу може стояти реставрація?

Результати роботи

До

Після

— Гортайте слайдер в сторону —

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!