Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам
Назад
Головна
Записатись
Контакти
Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Гігієна та пародонтологія

Є питання? А у нас є відповіді)

Ще не дуже звичний профіль для багатьох, але потрібен абсолютно кожному пацієнту!

Це лікар, що займається питанням кровоточивості та захворювання ясен та знає як її усунути.

Хто такий пародонтолог?

Необхідно кожні 6 місяців планово проводити професійну гігієну, для профілактики захворювання ясен.

Коли потрібно приходити до пародонтолога?

Усі люди чистіть зуби, але не дочищають на 100%. Врезультаті з’являється наліт, який створює ідеальні умови для розмноження мікробів. Тому необхідно проходити планову чистку, аби не мати проблем ні з зубами, ні з яснами.

Навіщо проф.гігієна?

Це питання дуже цікаве, адже всі ми по різному сприймаємо біль. Це може бути дещо неприємно, коли зубний камінь надто глибоко під ясною і лікарю потрібно якісно заполірувати зуб. Але в будь якому випадку пацієнту створять усі умови коміорту, зробивши анестезію.

Чистка-це боляче?

О, ні! Якісна чистка не може нашкодити! Якщо вона проводиться згідно показів і якісними матеріалами, то ваші зуби та ясна отримають гідний догляд! Якщо ж використовувати дуже абразивні пасти, дроблені рюпорошки із гострими гранями-то біде біда! Обмраючи лікаря, пацієнт повинен бути впевнений у його компетентності!

Чистка пошкоджує емаль?

Все залежить від кількості нальоту та його щільності.
Приблизно 1 години зазвичай триває планова чистка зубів. Тому бажано не пропускати її та не накопичувати багато нальоту.

Чистка- це довго?

Зубні відкладення- як щит, під яким живе мікрофлора. Вона «їсть» залишки нальоту і виділяє кислоту. Для ясен і зубів це найгірше! Адже починається запалення. Ясна не витримують кислотного впливу і судини починаю кровоточити! Просто замінити пасту не допоможе! Адже необхідно усунути причину! А для зубів підвищення рівня активності мікрофлори-це виникнення карієсу та неминуча руйнація!

Чому ясна кровоточать?

Це поліровка коренів. Якщо у пацієнта наявні глибокі ясеневі кишені і зубний камінь нашарований на конюрені зуба, потрібно дуже обережно і якісно його заполірувати за допомогою ручних кюрет! Це дуже складна процедура! Адже лікар повинен мати професійні мануальні навички і вміти правильно зняти відкладення, без шкоди для зубів!

Що таке root planing?

Для виявлення усіх найменших і найглибших частинок зубних відкладень необхідно використовувати операційний мікроскоп. Він допоможе побачити те, що людське око без збільльшення побачити не здатне. Якість-понад усе!

Чому гігієну варто робити під мікроскопом?

Це мета будь якого пародонтологічного лікування. Ми прагнемо досягти стабільності отриманого результату лікування. Якщо у пацієнта були глиблкі ясеневі кишені, кровоточивість, бідь, зуд, гноєтеча з ясен і ми проведи відновлюючу терапію, якісний комплекс професійних чисток і домашнього догляду, то пацієнт отримає гарний результат! Команда лікар+пацієнт=успіх!

Що таке стабілізація пародонту?

Результати роботи

До

Після

— Гортайте слайдер в сторону —

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!