Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам
Назад
Головна
Записатись
Контакти
Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Бажаєте виправити прикус?)

Відповіді на більшість питань ви знайдете тут! А якщо ще кілька залишаться - будемо раді бачити на консультації;)

О, так! Можна навести красу і вирівняти зуби і в доросому віці! Але є нюанси! Так як у дорослого кістка має більшу щільність і міцність, потрібно розібратись чи реально це зробити саме у вас!

Дорослому можна вирівняти зуби?

В дорослому віці пластинки не працюють. Лише незнімна апаратура така як брекети, MSE чи знімна-елайнери. Пластинки для дітей.

Брекети чи пластинка?

Нам потрібно заміряти зелепи пацієнтів та визначити дефіцит місця для зубів. Також необхідно виміряти скелетарні кути на Бічній ТРГ. Надваждивим є суглоб пацієнта. Адже рівні зуби-не означає здоровий суглоб! І щоб потім не почались болі в голові, шиї, хреті- необхідно предметно вивчити стан суглоба пацієнта.

Для чого діагностика?

Брекети не руйнують зуби! Вони фіксуються на спеціальний клей і потім легко знімаються. А руйнує зуби наліт, який збирається навколо брекетів. Якщо його не чистити правильно і не слідувати рекомендаціям, карієс зруйнує гарну рівну посмішку!

Брекети можуть зруйнувати емаль?

Існує безліч варіацій брекет-систем. Різні виробники і матеріали. Від цього залежить ціна! Тому ваш лікар і підбирає індивідуально під вас найбільш доцільний план лікування!

Брекети-це дорого?

Все залежить від ситуації. Від 1 року і більше.

Скільки носити брекети?

Потрібно дуже обережно рухати зуби! Не можна створити надсилу і руйнуіати кістку і корінь. Тому сила прикладається маленька, а для цього потрібен час. Вирівнювання повинно бути спрогнозованим і безпечним.

Чому брекети так довго носити?

Для того щоб Ваш результат вирівнювання зубів був стабільним! Найголовніше не вирівняти зуби, а втримати їх в стабільності. Тому необхідно використовувати знімний і незнімний ретейнер. Незнімний на зубах весь час, знімний-нічна капа.

Навіщо ретейнер і нічна капа?

Результати роботи

Приклади ортодонтичного лікування в BRIGHT dentistry.

До

Після

— Гортайте слайдер в сторону —

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!