Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам
Назад
Головна
Записатись
Контакти
Бажаєте записатись?
Заповніть, будь ласка, форму нижче.
Наш адміністратор передзвонить вам для уточнення деталей запису.
Ми не передаємо ваші дані третім особам

Лікування кореневих каналів

Кілька найактуальніших питань:

Якщо карієс зруйнував зуб то інфекція ніколи не спиниться! Вона буде проникати все глибше і вразить пульпу зуба. Ось тоді і потрібно лікувати кореневі канали, аби спинити інфікування зуба.

Навіщо лікувати кореневі канали?

Лікування каналів схоже на ювелірну справу. Розмір кореневого каналу досягає декілька міліметрів і його побачити без мікроскопа ледь можна. І якість лікування без контролю мікроскопа абсолютно не контрольована, адже людське око не здатне до такого збільшення. І якщо ми хочемо максимально продезенфікувати зуб і вимити інфекцію, механічно прочистити, то мусимо контролювати усі залишки, що можуть потім дати повторне запалення. Мкроскоп- це єдиний сучасний винахід на сьогодні, що дозволяє це контролювати.

Навіщо лікувати під мікроскопом?

Суть в тому, щоб використовувати сучасні протоколи і методики. Неможливе якісне лікування без мікроскопа, кофердама, системи дезинфікуючих розчинів, інструментів і матеріалів. Кожен має пріоритетне значення. Так що не можна економити в найважливішому!

В чому суть якісного лікування каналів?

Не може бути дешево, якщо використовувати все що зазначено в пункті вище! Надвартісне обладнання і матеріали повинні бути! А що найцінніше- досвід і мануальні навички лікаря!

Чому лікування може бути дорогим?

Ох, було б круто, якби ми могли прогнозувати як буде себе поводити імунітет. Але, на жаль, це не можливо. І тому ми повинні створити усі умови, щоб лікування було максимально прогнозованим, але останнє слово за організмом пацієнта!

Чому немає гарантій на ендо?

Кофердам- це еластична хустинка. Що захищає пацієнта від потрапляння сторонніх тіл і розчинів до ротової порожнини і дихальних шляхів і в свою чергу захищає зуби від осідання вологи, яку пацієнт видихає.

Навіщо кофердам?

Ні, адже ми завжди використовуємо анестезію!

Чи боляче лікувати канали?

В сучасній ендодонтії найважливішим параметром є герметичність пломбування. Для цього ми використовуємо біоінертні смоли і систему інжектор! Таким чином виходить створити максимальний герметизм і щільність пломбувального матеріалу!

Чим пломбуємо?

Результати роботи

Маєте запитання чи бажаєте записатись на прийом до лікаря?

Заповніть, будь ласка, форму та скоро ми із вами зв'яжемось для детальної консультації і запису на прийом у нашій клініці!